UEFA ČL astotdaļfinālā Eindhoven spēlē neizšķirti 0:0 ar Madrides Atletico

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla pirmajā spēlē Nīderlandes Eindhoven savā laukumā spēlēja neizšķirti 0:0 ar Madrides Atletico.

Eindhovenā notikušajā mačā cīņa aizritēja līdzīgi, tomēr mājinieki otrā puslaika vidū nonāca mazākumā, kad otro dzelteno kartīti saņēma Eindhoven PSV urugvajiešu pussargs Gastons Pereiro, kurš notrieca savu tautieti Atletico rindās Djego Godinu.

Nonākuši vairākumā, Madrides vienības futbolisti vairāk kontrolēja bumbu un uzbruka, tomēr uzvaru panākt viņiem neizdevās.

Nīderlandes čempionātā PSV ir līdere, savukārt Atletico Spānijā ieņem otro vietu. Atletico vienība aizpērn sasniedza UEFA Čempionu līgas finālu, kur cīņā par titulu piekāpās Madrides Real. Savukārt pagājušajā sezonā UEFA Čempionu līgā Atletico vēlreiz atzina Real pārākumu, piedzīvojot zaudējumu ceturtdaļfinālā.