UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā iekļūst arī Turīnas Juventus

Turīnas Juventus trešdien Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē ar 3:0 uzvarēja Dortmundes Borussia vienību no Vācijas, divu spēļu summā būdami pārāki ar 5:1. Pirmajā komandu spēlē ar 2:1 pārāki bija Juventus futbolisti.

Jau otrā mača trešajā minūtē ar teicamu tālšāvienu Turīnas vienību vadībā izvirzīja labākais Itālijas čempionāta vārtu guvējs Karloss Tevess no Argentīnas. Lai gan turpmākajā spēles daļā bumbu vairāk kontrolēja Borussia futbolisti, tomēr mača 70.minūtē Juventus dubultoja pārsvaru, kad precīzs bija Alvaro Morata, kurš pirmajā komandu tikšanās reizē guva uzvaras vārtus. Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 11 minūtes, savus otros vārtus spēlē guva argentīnietis Tevess. Atlikušajā spēles daļā vārti netika gūti un Juventus svinēja uzvaru ar 3:0.

Komandas bija arī tikušās 1997.gada UEFA Čempionu līgas finālā, kurā ar rezultātu 3:1 triumfēja Vācijas vienība. Pērn Borussia aizkļuva līdz Čempionu līgas ceturtdaļfinālam, kur ar rezultātu 2:3 zaudēja nākamajiem čempioniem Madrides Real, bet Juventus nespēja izkļūt no apakšgrupas. Turīnas vienība izslēgšanas cīņās iepriekšējo reizi spēlēja 2012./2013.gada sezonā, kad izstājās čempionāta ceturtdaļfinālā. Tajā sezonā Borussia kļuva par Eiropas vicečempioniem, finālā zaudējot Juventus pāridarītājiem Minhenes Bayern.