Turīnas Juventus pievienojas Barcelona, Bayern un Real Čempionu līgas pusfinālā

UEFA Čempionu līgas otrajā trešdienas ceturtdaļfināla atbildes mačā Turīnas Juventus izbraukumā spēlēja neizšķirti 0:0 ar Francijas čempionāta komanda Monaco, nodrošinot iekļūšanu turnīra pusfinālā. Pirms nedēļas savā laukumā Juventus uzvarēja ar 1:0.

Lai gan pirmajā puslaikā aktīvāki bija Monaco futbolisti, tomēr nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās. Arī otrajā puslaikā aktīvāki bija mājinieki, taču jebkuri centieni panākt neizšķirtu divu spēļu summā bija nesekmīgi un Monaco bija jāsamierinās ar bezvārtu neizšķirtu.

Pirms nedēļas abu vienību pirmajā duelī ar 1:0 savā laukumā uzvarēja Juventus, vienīgos vārtus ar 11 metru soda sitienu gūstot čīliešu pussargam Arturo Vidalam. Līdz ar to, divu spēļu summā ar 1:0 pārāki bija itāļu kluba futbolisti.

Pirms tam ceturtdaļfinālā Juventus divu spēļu summā ar 5:1 sagrāva Vācijas klubu Dortmundes Borussia, kamēr Monaco nospēlēja 3:3 ar spēcīgo Anglijas klubu Londonas Arsenal, bet ceturtdaļfinālu sasniedza, pateicoties izbraukumā vairāk gūtiem vārtiem.

Monaco komandas rindās šajā mačā lieli iztrūkumi nebija, kamēr Juventus rindās savainojumus dziedē Urugvajas aizsargs Martins Kaseress, Francijas valstsvienības pussargs Pols Pogbā un pirmajā mačā vienīgos vārtus guvušais Vidals.

Otrdien kā pirmās UEFA Čempionu līgas pusfinālu sasniedza Vācijas komanda Minhenes Bayern, kas divu spēļu summā ar 7:4 apspēlēja Portugāles vienību Porto, un Spānijas grands Barcelona, kas ar 5:1 pieveica Francijas čempionus Parīzes Saint-Germain. Čempionu līgas fināls norisināsies 6. jūnijā Vācijas galvaspilsētā Berlīnē.