Turīnas Juventus izcīna arī Itālijas kausu

Pašreizējā Itālijas čempione futbolā Turīnas Juventus triumfējusi arī valsts kausa izcīņā, tādējādi saglabājot izredzes šosezon tikt pie trim trofejām.

Romā notikušajā finālmačā Juventus ar 2:1 pagarinājumā pieveica Romas Lazio futbolistus. Mača rezultātu jau ceturtajā minūtē atklāja rumāņu aizsargs Stens Radu, izvirzot Lazio vadībā ar 1:0, taču tikai septiņas minūtes vēlāk Juventus aizsargs Džordžo Kjelīni panāca izlīdzinājumu. Pamatlaika turpinājumā neviena no komandām vārtus vairs nespēja gūt, bet uzvaru Turīnas klubam 97. minūtē nodrošināja Alesandro Matri.

Zīmīgi, ka Juventus pie Itālijas kausa iepriekš bija ticis vien tālajā 1995. gadā. Turīnas klubs šajā sezonā saglabā izredzes izcīnīt trīs titulus, jo tas turpina cīņu arī UEFA Čempionu līgā, kur to 6. jūnijā gaida fināls pret spēcīgo Spānijas klubu Barcelona