Trīs vadošās komandas uzvar Spānijas čempionāta spēlēs

Trīs līderes trešdien izcīnīja panākumus Spānijas futbola čempionāta spēlēs, neizmainot situāciju kopvērtējumā.

Pirmajā vietā esošā Barcelona ar 4:0 (2:0) apspēlēja kopvērtējuma vidusdaļā esošo Seviljas Real Betis vienību.

Rezultāts tika atklāts 30.minūtē, kad Neimars raidīja bumbu pa pārliktni pēc 11 metru soda sitiena, tomēr, cīnoties par atlēkušo bumbu, to savos vārtos ieraidīja Heiko Vestermans. Vēl pirmajā puslaikā 2:0 panāca argentīnietis Lionels Mesi, kurš savā 500.spēlē Barcelona rindās guva 425.vārtus, bet otrajā puslaikā divreiz izcēlās Luiss Suaress.

2015.gadā Barcelona komanda izcīnīja piecas trofejas. 2015.gads mums bija lielisks, bet mērķis panākt, lai 2016.gads būtu vēl labāks, ja vien tas ir iespējams, izteicās Mesi.

Citā spēlē Madrides Atletico, pateicoties argentīnieša Anhela Korrea un francūža Antuāna Grīzmana vārtiem pēdējās piecās minūtēs, ar 2:0 (0:0) uzveica citu galvaspilsētas vienību Rayo Vallecano.

Tikmēr Madrides Real strīdīgā cīņā ar 3:1 (1:0) apspēlēja Sansevastjanas Real Sociedad.

Pirmajā puslaikā Madrides Real labā tika piešķirti divi neeksistējoši 11 metru soda sitieni – Krištianu Ronaldu kļūdījās pirmajā, bet realizēja otro -, savukārt Real Sociedad labā tīra pendele netika iedota. Kaut Bruma spēja panākt izlīdzinājumu, Ronaldu vēlreiz vadībā izvirzīja Madrides vienību, bet punktu mačam pielika uz maiņu iznākušais Lukass Vaskess.

Šī bija otrā strīdīgā Madrides Real uzvara pēc kārtas – pirms nepilnām divām nedēļām, kad ar 10:2 tika sagrauta Rayo Vallecano komanda, ievadā pretinieki izvirzījās vadībā ar 2:1, bet tad viņiem īsā laikā noraidīja divus spēlētājus.

Tikmēr portugāļu zvaigzne Ronaldu šogad 57 spēlēs oficiālos turnīros izcēlās ar 57 gūtajiem vārtiem.

La Liga kopvērtējumā vadībā ar 38 punktiem 16 spēlēs ir čempione Barcelona, kurai ar tikpat punktiem, bet 17 cīņās seko Madrides Atletico. Savukārt Real spēlētāji tikuši pie 36 punktiem.