Trīs Latvijas futbola klubi izstājas no UEFA Eiropas līgas

Ceturtdien trīs Latvijas futbola klubi Skonto, Jūrmalas Spartaks un Jelgava aizvadīja UEFA Eiropas līgas otrās kvalifikācijas kārtas atbildes spēles, visiem trijiem ciešot neveiksmes un izstājoties no turnīra.

Rīgas Skonto izbraukumā ar 2:9 piedzīvoja graujošu zaudējumu mačā ar Ungārijas Debrecen. Pirms nedēļas Rīgā komandas spēlēja neizšķirti 2:2. Līdz ar to divu spēļu summā Skonto zaudēja ar 4:11. Rīdzinieku labā vārtus guva Vladislavs Gutkovskis un Renārs Rode.

Jūrmalas Spartaks ceturtdien Jelgavā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Novi Sadas Vojvodina futbolistiem, divu spēļu summā piekāpjoties Serbijas klubam ar 1:4. Latvijas kluba labā vienīgos vārtus atbildes mačā guva Itālijas leģionārs Frančesko Vivakva.

FK Jelgava atbildes maču aizvadīja izbraukumā, ar 0:2 zaudējot Maķedonijas klubam Skopjes Rabotnički un divu spēļu summā piekāpjoties ar 1:2. Spēles sestajā minūtē mājinieku vadībā izvirzīja Baže Ilijoskis, bet pēc 11 minūtēm Suads Sahiti guva Rabotnički otros vārtus.