Spartaka futbolisti viesos uzveic Daugavpili un turpina pakaļdzīšanos Ventspilij

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

Latvijas kausa fināliste Jūrmalas Spartaks SynotTip Latvijas futbola virslīgas devītās kārtas spēlē piektdien viesos ar 2:0 (1:0) pārspēja turnīra pastarīti Daugavpili, tādējādi turpinot pakaļdzīšanos kopvērtējuma līderei Ventspilij.

Līdz ar panākumu Jūrmalas futbolisti pārtrauca trīs neuzvarētu spēļu sēriju.

Mača rezultāta atklāšanai vistuvāk bija Daugavpils vienība, kas spēles 35.minūtē nopelnīja 11 metru soda sitienu. Tiesa, portugāļu pussarga Migela Sida sistā bumba atsitās pret vārtu pārliktni, bet atkārtotu sitienu tvēra Spartaka vārtsargs Vladislavas Kurakins, kurš pērn bija daugavpiliešu rindās. Ar to gan mājinieku likstas nebeidzās, un četras minūtes vēlāk Kazahstānas pussargs Rinats Kairuļins atklāja spēles rezultātu.

Otrā puslaika 13.minūtē Elvis Stuglis dubultoja jūrmalnieku pārsvaru, bet turpmākajā spēles gaitā visi daugavpiliešu mēģinājumi bija nesekmīgi, tādējādi Spartaks uzvarēja ar 2:0.

Čempionāta pirmajā aplī Spartaks savā laukumā guva uzvaru ar 3:0. Spartaka komanda uzvaru nebija spējusi gūt jau trijos mačos pēc kārtas – iepriekšējās divās virslīgas kārtās jūrmalnieki cīnījās 0:0 ar Riga un ar 0:1 piekāpās Liepājai, bet svētdien Spartaks Latvijas kausa finālspēlē ar 0:1 atzina Jelgavas pārākumu.

Tikmēr Daugavpils zaudējusi jau sešās spēlēs pēc kārtas, bet šosezon kopumā spējusi nopelnīt tikai trīs punktus un gūt trīs vārtus. Sāpīgs zaudējums Latgales komandai bija iepriekšējā kārtā, kad ar 0:1 tika zaudēts Metta/Latvijas Universitātei, turklāt pamatlaika pēdējā minūtē, kad Dmitrijs Klimaševičs ieraidīja bumbu savos vārtos.