Skonto savā laukumā kaujiniecisks neizšķirts pret ungāru Debrecen

Latvijas futbola klubs Rīgas Skonto ceturtdien nespēja noturēt uzvaru un ar neizšķirtu iesāka UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra otro kārtu. Skonto savā laukumā nospēlēja 2:2 ar Ungārijas klubu Debrecen.

Šo dueli labāk iesāka viesi, kuri izvirzījās vadībā cīņas devītajā minūtē, kad vārtus guva Tibors Tiša, bet mača turpinājumā aizritēja līdzvērtīga cīņa. Mača 27. minūtē Skonto izdevās izmantot vienu no savām retajām izdevībām, kad precīzi sita Artūrs Krašausks, vārtu guvumā pārvēršot Igora Kozlova precīzo piespēli.

Šajā mačā lielāks pārsvars piederēja Debrecen komandai, rīdziniekiem vien retu reizi apdraudot pretinieku vārtus. Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, bet jau otrā puslaika otrajā minūtē Karašausks bija precīzs vēlreiz, realizējot Skonto komandas otro sitienu pa Ungārijas kluba vārtiem. Pēc vārtu zaudējuma Debrecen turpināja vairāk uzbrukt un radīja spiedienu uz rīdzinieku vārtiem, kas vainagojās panākumiem 72. minūtē, kad ar atkārtotu sitienu soda laukumā izcēlās Nīderlandes uzbrucējs Džefrijs Kastiljons, kurš nupat laukumā bija nācis uz maiņu.

Turpinājumā spēle izlīdzinājās, tagad jau aktīvāk uzbrūkot arī Skonto futbolistiem, taču cīņas izskaņā rezultāts vairs nemainījās. Pirmajā UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas kārtā Skonto divu spēļu summā ar 4:1 pārspēja Īrijas vienību Dublinas St Patrick’s Athletic, bet Debrecen ar 3:2 pieveica Melnkalnes vienību Nikšičas Sutjeska.