Skonto futbolisti izcīna Virslīgas sudrabu, FK Ventspils – bronzu

Noslēdzoties šīs sezonas Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionātam, sestdien Rīgas Skonto savā īpašumā ieguva sudraba medaļas, kamēr bronzu izcīnīja FK Ventspils. Intriģējošākajā sestdienas mačā Ventspils izbraukumā nospēlēja neizšķirti 0:0  ar Jelgavu, tādējādi pagājušā gada Latvijas čempioni nodrošinājuši sev bronzas medaļas.

Šajā mačā komandas neizcēlās ar daudz vārtu gūšanas iespējām, taču otrā puslaika sākumā Jelgava ar pāris uzbrukumiem bīstami apdraudēja ventspilnieku vārtus. Zinot, ka komandai neizšķirts neder, mājinieki spēles izskaņā centās izdarīt arvien lielāku spiedienu uz pērno čempionu vārtiem. Par spīti bīstamajiem uzbrukumiem un lielajam spiedienam, jelgavniekiem tā arī neizdevās iekarot sāncenšu vārtus. Līdz ar to Jelgavai šajā čempionātā bija jāsamierinās ar ceturto vietu.

Tikmēr sudraba medaļas sestdien sev nodrošināja valsts titulētākais futbola klubs Rīgas Skonto, kas savā laukumā ar 2:1 uzvarēja pēdējās nedēļās blāvi spēlējošo Jūrmalas Spartaks vienību.

Skonto komanda 23. minūtē izvirzījās vadībā, kad ar vārtiem izcēlās viens no rīdzinieku līderiem Vladislavs Gutkovskis. Lai gan mājiniekiem šajā duelī piederēja pārsvars, gūtos vārtos to pārvērst neizdevās. Turklāt otrajā puslaikā Spartaks panāca izlīdzinājumu, kad 76. minūtē izcēlās Edgars Gauračs. Tiesa, neizšķirts nebija uz ilgu laiku, jo mača 89. minūtē lielisku tālsitienu izpildīja Vladislavs Sorokins, nodrošinot mājiniekiem uzvaru un sudraba medaļas šajā čempionātā.