Septiņi vārti Madrides Real un Schalke 04 Čempionu līgas astotdaļfinālā

UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā atbildes spēlē Madrides Real otrdien savā Santiago Brenabeu stadionā ar 3:4 zaudēja Gelzenkirhenes Schalke 04, tomēr divu maču summā pārspēja Vācijas klubu un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Spēles 20.minūtē pēc Kristiana Fuha sitiena vadībā izvirzījās Schalke. 25.minūtē pēc stūra sitiena ar galvu precīzi sita Spānijas kluba līderis Krištianu Ronaldu. Puslaika izskaņā Schalke vēlreiz izvirzījās vadībā, kad bumbu no tuvas distances vārtos trieca bijušais Madrides kluba uzbrucējs Klāss Jans Huntelārs, bet Ronaldu vēlreiz izlīdzināja rezultātu.

Otrā puslaika sākuma Karims Benzemā vadībā izvirzīja mājniekus, taču 57.minūtē vārtus savā UEFA Čempionu līgas debijas cīņā guva Līrojs Sanē, un 84.minūtē svus otros vārtus guva Huntelārs. Atlikušajā laikā Real savus vārtus nosargāja sausus un iekļuva ceturtdaļfinālā.