Rudņevam vārti Bundeslīgā gandrīz pēc pusotra gada pārtraukuma

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs guvis savus pirmos vārtus šosezon Hamburgas SV sastāvā Vācijas bundeslīgas mačā, taču komanda piedzīvoja zaudējumu. HSV izbraukumā ar 1:2 zaudēja VfB Stuttgart komandai. Taču latvietis guva pirmos vārtus Bundeslīgā kopā 2014. gada novembra.

Rudņevs laukumā devās uz maiņu mača 73.minūtē, aizstājot serbu Gojko Kačaru, bet jau divas minūtes vēlāk guva vārtus un panāca neizšķirtu rezultātu 1:1. Latvijas futbolists izcēlās ar precīzu sitienu pēc centrējuma soda laukumā. Uzbrucējs lēcienā ar galvu ieraidīja bumbu pretinieku vārtos.

HSV ielaida vārtus spēles spēles 66.minūtē, kad bumba ielidoja vārtos no Hamburgas komandas vācu pussarga Ārona Hunta. 88.minūtē uzvaras vārtus VfB Stuttgart labā guva ukraiņu uzbrucējs Artjoms Kravecs.

Rudņevs šosezon aizvadīja tikai otro oficiālo spēli HSV sastāvā. Pirms tam viņš spēlēja Hamburgas otrajā komandā Vācijas ceturtajā spēcīgākajā līgā, kur izcēlās ar trīs gūtiem vārtiem.