Rudņevam uzvaras vārti Bundeslīgas mačā pret Menhengladbahas Borussia

Latvijas futbola valstsvienības uzbrucējs Artjoms Rudņevs svētdien Vācijas bundeslīgas maču sāka sākumsastāvā, turklāt izcēlās ar aktīvu spēli un gūtiem vārtiem, kamēr viņa pārstāvētā Hamburgas SV (HSV) vienība svinēja uzvaru.

HSV savu skatītāju priekšā ar 3:2 (2:1) uzveica Menhengladbahas Borussia. Hamburgas vienība jau spēles 14.minūtē nonāca iedzinējos, tomēr septiņas minūtes pirms pirmā puslaika beigām pēc stūra sitiena izspēles Rudņevs izcēlās ar aktivitāti viesu vārtu priekšā. Lai gan Latvijas futbolistam gūt vārtus neizdevās, tomēr pēc viņa komandas biedra Gideona Junga sitiena bumba pēc rikošeta no mājinieku spēlētāja atrada ceļu vārtos.

Ar to gan HSV vienībai nepietika, un nedaudz vēlāk Rudņevam pēc tālas Hamburgas vienības vārtsarga Renē Adlera piespēles izdevās ieskriet Borussia soda laukumā un ar spēcīgu sitienu tālajā vārtu stūrī panākt 2:1.

Otrajā puslaikā 11 minūtes pirms pamatlaika beigām Rudņevs tika nomainīts, bet minūti vēlāk viņa komandas biedrs Ivo Iličevičs panāca jau divu vārtu pārsvaru. Tiesa, pēc astoņām minūtēm Borussia vienus vārtus atguva, turklāt spēles pēdējās minūtēs izdarīja milzīgu spiedienu uz HSV vārtiem, tomēr neizšķirtu panākt viņiem neizdevās.

Sezonas pirmajā pusē Rudņevs ne reizi pat nebija pieteikts HSV spēlei, bet pēc ziemas pārtraukuma viņš trijos mačos laukumā izgāja uz maiņu, turklāt pirms divām nedēļām arī guva vārtus. Rudņeva līgums ar HSV ir spēkā līdz vasarai.