Ronaldu guvis 300. vārtus Madrides Real labā

Portugāļu uzbrucējs Krištianu Ronaldu trešdien Spānijas čempionāta mačā pret citu Madrides klubu Rayo Vallecano (2:0) guva savus 300. vārtus Spānijas granda Madrides Real rindās.

Ronaldu bija precīzs mača 68.minūtē,  bet pēc piecām minūtēm pārsvaru dubultoja kolumbietis Hamess Rodrigess, kuram šī bija tikai otrā spēle pēc divu mēnešu pārtraukuma, kam par iemeslu bija futbolista savainojums. Cīņa starp vienībām izvērtās ļoti asa, abām komandām kopā nopelnot deviņas dzeltenās kartītes.

Tikmēr uzvaru Spānijas čempionāta mačā trešdien izcīnīja turnīra kopvērtējuma līdere Barcelona, kas savā laukumā ar 4:0 pārspēja Almeria vienību. Divus vārtus šajā cīņā guva urugvajietis Luiss Suaress, bet vienreiz pretinieku komandas vārtsargu pārspēja argentīnietis Lionels Mesi un Marks Bartra.

Real ar 30 spēlēs izcīnītiem 70 punktiem atrodas Spānijas čempionāta otrajā pozīcijā, no līderes Barcelona atpaliekot par četriem punktiem. Tikmēr trešo vietu ar 65 punktiem ieņem Madrides Atletico.