Ronaldu: Ceru, ka Zidāns turpinās savu darbu ar komandu

Madrides Real zvaigzne Krištianu Ronaldu cer, ka Spānijas futbola kluba galvenais treneris Zinedins Zidāns turpinās savu darbu ar komandu, pēc UEFA Čempionu līgas fināla sasniegšanas atzina portugālis.

Real trešdien savu skatītāju priekšā ar 1:0 uzvarēja Anglijas premjerlīgas klubu Mančestras City, svinot uzvaru divu spēļu summā ar tādu pašu rezultātu 1:0. Līdz ar to pēc divu gadu pārtraukuma UEFA Čempionu līgas finālā atkal būs Spānijas galvaspilsētas klubu derbijs, jo otrdien finālā iekļuva arī Madrides Atletico vienība.

Real neveiksmīgā komandas snieguma dēļ janvāra sākumā no amata atlaida galveno treneri Rafaelu Benitesu, viņa pienākumus līdz sezonas beigām uzticot Zidānam, kurš līdz tam strādāja ar kluba jaunatnes komandu.

“Rezultāts ir mazs, bet ar to pietika. Zidāns dara lielisku darbu. Apbrīnoju viņu kā treneri un kā personu. Ceru, ka viņš turpinās savu darbu ar komandu. Vienmēr atbalstām Zidānu, jo viņam patīk uzklausīt spēlētājus, un tas visu atvieglo,” trenera ieguldījumu fināla sasniegšanā uzsvēra Ronaldu.

Turpretī Zidāns neskopojās ar komplimentiem spēlētāju virzienā. “Esmu treneris, līdz ar to man jārīkojas pareizi, taču komandā neesmu tikai es. Būtiski arī ir cilvēki, kuri strādā man līdzās, un pašas svarīgākās personas komandā ir spēlētāji. Viņi ir tie, kuri palīdz uzvarēt spēles,” atzīmēja Zidāns.

Savukārt City galvenais treneris Manuels Pelegrīni uzskata, ka viņa trenētā komanda nedarīja pietiekami daudz, lai tiktu finālā. “Neviena no abām komandām nebija pelnījusi uzvaru. Neuzskatu, ka redzējām īpaši spēcīgu “Real”. Mēs izdarījām spiedienu, bet nespējām radīt bīstamas situācijas. Divās spēlēs pavadītajās 180 minūtēs redzējām daudz darba, bet maz futbola,” teica Pelegrīni.

Mančestras komanda jau cīņas desmitajā minūtē guva vēl vienu neplānotu zaudējumu sastāvā, jo traumas dēļ tika nomainīts viens no komandas aizsardzības balstiem Vensāns Kompanī.

Mančestras City UEFA Čempionu līgas pusfinālā spēlēja pirmo reizi kluba vēsturē, jo līdz šim allaž bija izstājušies jau pirmajā izslēgšanas spēļu kārtā. Savukārt titulētais “Real” šī turnīra pusfinālā bija iekļuvis sesto reizi pēc kārtas, bet finālā būs otro reizi pēdējo trīs gadu laikā.