Rakela Reading Anglijas kausa ceturtdaļfinālā zaudē Premjerlīgas Crystal Palace

Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

Latvijas izlases futbolists Deniss Rakels piektdien nospēlēja vien dažas minūtes Anglijas kausa izcīņas spēlē, bet viņa pārstāvētā pēc spēka otrās līgas jeb Championship komanda Reading nespēja sasniegt pusfinālu.

Aizvadītajā ceturtdaļfināla mačā Reading savā laukumā ar rezultātu 0:2 (0:0) piekāpās premjerlīgā salīdzinoši neveiksmīgu sniegumu rādošajai Londonas Crystal Palace vienībai.

Šajā mačā rezultāts tika atklāts 86.minūtē, kad Johans Kabajē realizēja 11 metru soda sitienu, turklāt brīdi iepriekš Džeiks Kūpers atstāja Reading mazākumā.

Rakels laukumā izgāja pamatlaika pēdējā minūtē, tomēr nespēja glābt savu komandu no zaudējuma un dažas minūtes vēlāk Freizers Kempbels guva otros vārtus, pieliekot spēlei punktu.

Reading komanda pērn pirmoreiz kopš 1927.gada sasniedza Anglijas kausa pusfinālu, bet ceturtdaļfinālā tā apstājusies ceturto reizi vēsturē – iepriekš tā bijis arī 1901., 2010. un 2011.gadā.