Punktus zaudē arī Chelsea – premjerlīgas līderi spēlē 1:1 ar Southampton

Premjerlīgas 29. kārtas spēlē punktus zaudēja arī Londonas Chelsea. Turnīra līderi savā Stamford Bridge stadionā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Southampton.

Mača rezultātu 11. minūtē atklāja Spānijas izlases uzbrucējs Djegu Košta. Broņislavs Ivanovičs no labās malas piespēlēja uz soda laukuma vidu un Košta ar galvu pārspēja Svēto vārtsargu Freizeru Forsteru, gūstot 18. vārtus premjerlīgā šosezon.

18. minūtē Chelsea pussargs Nemanja Matičs soda laukumā nogāza Sadio Manē, un Matiča tautietis Dušans Tadičs no 11 metru atzīmes pārspēja vārtsargu Tibo Kurtuā – 1:1.