Premjerlīgas klubi Arsenal, Everton un Stoke City sāk cīņu par Āzijas kausu

0 komentāri

Trīs Anglijas premjerlīgas klubi Arsenal, Everton, Stoke City, kā arī Singapūras līgas izlase šonedēļ aizvadīs tradicionālo Barclay”s Āzijas turnīru, kas šoreiz notiks Singapūrā.

Turnīrs notiek ik pa diviem gadiem, un iepriekšējo reizi tas tika aizvadīts Honkongā. Tajā piedalījās Manchester City, Tottenham Hotspur, Sunderland un Dienvidķīnas izlase. Finālā Manchester City ar 1:0 uzvarēja Sunderland, vienīgos vārtus gūstot Edinam Džeko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Šis būs jau septītais Āzijas kauss ar premjerlīgas klubu dalību, un būs interesanti pavērot komandu jaunos vaibstus pirms gaidāmās sezonas, kas sāksies jau 8. augustā. Dienas pirmajā spēlē tiksies Everton un Stoke city komanda. Pēc katastrofālās sezonas Everton ir veikusi izmaiņas savā sastāvā, un komandu ir pametuši vairāki veterāni, piemēram, Silvains Distins, savukārt atgriezies komandā ir Žerārs Delefo, kurš, būdams izīrēts spēlētājs, pārstāvēja zili-baltos aizpērn. Kamēr Everton nodarbojās ar sastāva “tīrīšanu”, Stoke City ir veikusi uzlabojumus visās līnijās, ieskaitot vārtsargus. Komandai ir pieredzējušais īrs Šejs Givens un dāņu milzis Jakobs Haugards. Interesanti, kuru redzēsim vārtos pirmajā spēlē?

Dienas otrajā spēlē Singapūras līgas labākie futbolisti spēkosies ar Londonas Arsenal, kuru rindas nupat ir papildinājis leģendārais Petrs Čehs, kurš pārnācis no niknākajiem konkurentiem Chelsea. Vēl uz lielo komandu paaugstināti vairāki akadēmijas spēlētāji un domājams, ka arī viņiem šajās spēlēs būs iespēja apliecināt sevi galvenajam trenerim Arsēnam Vengeram. Runājot par Singapūras komandu, tad šajā komandā ir pulcināti labākie S-līgas jeb Singapūras līgas spēlētāji, bet kodolu veido tieši singapūrieši ar dažiem izņēmumiem-leģionāriem. Iepriekšējos gados šādām izlasēm nav izdevies parādīt ko ievērības cienīgu, bet kas zina, varbūt šī būs Singapūras zvaigžņu stunda!”

Barclay”s Āzijas turnīra spēles kanālā VSB:

Trešdien, 15. jūlijā

12:55 Everton – Stoke City

15:25 Arsenal – Singapūras līgas izlase

Sestdien, 18.jūlijā

12:55 Spēle par 3.vietu.

15:25 Fināls.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas