Premjerlīgā uzvaras gūst Manchester City, Arsenal, Southampton un Tottenham Hotspur

Anglijas premjerlīgā sestdien uzvaras guva četras komandas, kas pretendē uz vietu labāko četriniekā. Čempioni Manchester City ar 3:0 apspēlēja West Bromwich, Arsenal ar 2:1 izbraukumā pieveica Newcastle, Southampton ar 2:0 uzvarēja Burnley un Tottenham Hotspur ar 4:3 pārspēja Leicester.

Manchester City un West Bromwich spēlē jau 2. minūtē par pēdējās cerības pārkāpumu tika noraidīts viesu aizsargs Garets Makolijs un City, praktiski visu maču aizvadot vairākumā, izcīnīja pārliecinošu uzvaru 3:0. Vārtus čempionu labā guva Vilfrīds Bonī, Fernando un Davids Silva.

Londonas Arsenal izbraukumā ar 2:1 pieveica Newcastle futbolistus. Olivjē Žirū pirmā puslaika vidū guva abus vārtus Arsenal labā, bet mājinieku rindās otrā puslaika sākumā izcēlās Musa Sisoko.

Southampton ar 2:0 uzvarēja Burnley, kas pirms nedēļas sagādāja sensāciju, ar 1:0 pārspējot Manchester City. Pirmajā puslaikā Šeins Longs izvirzīja Svētos vadībā, bet 58. minūtē Burnley aizsargs Džeisons Šakels ievirzīja bumbu savos vārtos.

Tottenham Hotspur rezultatīvā spēlē ar 4:3 pārspēja Leicester un tika pie svarīgiem trīs punktiem. Harijs Keins iesita trīs vārtus, un apsteidzot Djegu Kostu un Serhio Agvero, kļuva par Premjerlīgas rezultatīvāko futbolistu. Leicester aizsargs Džefrijs Šlups vienu reizi bumbu iesita pats savos vārtos, bet viesu labā vārtus guva Džeimijs Vardijs, Vess Morgans un Deivids Nudžents.