Premjerlīgā Chelsea pieveic Manchester United, Southampton piekāpjas Stoke City

Anglijas Premjerlīgas līderi Londonas Chelsea sestdien 33.kārtas spēlē savā Stamford Bridge stadionā ar 1:0 pieveica pēdējā laikā sekmīgi spēlējošo Manchester United, nostiprinoties kopvērtējuma līderpozīcijā.

Vienīgos vārtus 38.minūtē guva beļģu pussargs Edens Azārs. Kaut spēles gaitā Mančestras vienībai piederēja pārsvars, uzlauzt Chelsea aizsardzību tai neizdevās.

Tikmēr iespēju pakāpties uz piekto vietu kopvērtējumā sestdien neizmantoja Southampton komanda, kas ar 1:2 izbraukumā piekāpās Stoke City, kuras labā uzvaras vārtus 84.minūtē iesita Čārlijs Adamss.

Pārliecinoša kopvērtējuma līdere ar 32 mačos izcīnītiem 76 punktiem ir Chelsea, bet otrajā pozīcijā atrodas Londonas Arsenal, kam 66 punkti. Par punktu mazāk ir Mančestras United, kamēr pašreizējā čempione Mančestras City, kas svētdien uzņems Totenhemas Hotspur, iekrājusi 61 punktu. Pirmo piecinieku ar 57 punktiem noslēdz Liverpool, kurai punktu zaudē Southampton.