Pelles divi vārti, Southampton nenotur uzvaru pret Tottenham

Southampton divreiz izlaida pārsvaru Anglijas premjerlīgas 34. kārtas spēlē pret Tottenham Hotspur komandu. Divreiz precīzs bija Southampton itāliešu uzbrucējs Graciāno Pelle, savukārt londoniešu rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās Ēriks Lamela un Nasers Šadlī.

29. minūtē Pelle izvirzīja vadībā mājiniekus. Tomēr neilgi pirms pirmā puslaika beigām Tottenham panāca neizšķirtu. Viesu spēlētājs izdarīja piespēli soda laukumā, kuru vārtos centās pārvirzīt Herijs Keins, taču bumba atsitās Ērikam Lamelam pa roku un ielidoja vārtos. Šķiet neviens no tienešiem nesaskatīja spēli ar roku un vārtus ieskaitīja.

65. minūtē Pelle nokārtoja savu dubli pret Tottenham vienību. Itāliešu uzbrucējs skaisti ar galvu noslēdza precīzu centrējumu. Viesu vārtsargam Igo Lorisam nekādu izredžu bumbu atvairīt. Arī otrreiz spēlē mājinieki savu pārsvaru nenoturēja. Piecas minūtes vēlāk Nasers Šadlī panāca 2:2, uzstādot mača gala rezultātu.