Paris Saint-Germain triumfē Francijas kausā izcīņā

Paris Saint-Germain vienība izcīnījusi Francijas kausu futbolā. Finālā Stade de France arēnā parīzieši ar rezultātu 1:0 pieveica Auxerre vienību. PSG kļuva par pirmo klubu Francijas futbola vēsturē, kas sezonas laikā uzvarējis visās nozīmīgākajās pašmāju sacensībās.

PSG bija izteikta fināla favorīte, jo Auxerre komanda spēlē pēc spēka otrajā Francijas līgā. To pierādīja arī bumbas kontrole pirmajā puslaikā – 77% pret 23%. Tomēr PSG nespēja uzlauzt sīktās Auxerre vienības aizsardzību. 0:0 pēc pirmā puslaika. Fināla uzvaru nesošie vārti tika gūti spēles 64. minūtē, kad pēc Gregorija van der Vīla centrējuma Urugvajas izlases uzbrucējas Edinsons Kavani ar galvu pārspēja Auxerre vārtu vīru. Lai gan PSG bija vēl pāris labas iespējas pārsvaru palielināt, taču tās palika neizmantotas un minimālu uzvaru ar 1:0 izcīnīja PSG.

PSG šajā sezonā izcīnīja visas četras iespējamās pašmāju trofejas, tādējādi kļūstot par pirmo vienību Francijas futbola vēsturē, kas to spējusi izdarīt.