Paris Saint-Germain izbraukumā nospēlē neizšķirti 2:2 ar Chelsea un iekļūst 1/4 finālā

UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā Paris Saint-Germain trešdien divu spēļu summā pārspēja Londonas Chelsea un turnīra ceturtdaļfinālā pievienojās Madrides Real, Porto un Minhenes Bayern, bet vēl četras astotdaļfināla spēles notiks nākamnedēļ.

Jau 31. minūtē sarkano kartīti saņēma PSG uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs un Francijas čempioni palika mazākumā. Deviņas minūtes pirms otrā puslaika beigām mača rezultātu atklāja Chelsea futbolists Gerijs Keihils, bet pēc piecām minūtēm rezultātu izlīdzināja PSG brazīliešu pussargs Davids Luišs.

Papildlaika sestajā minūtē savā soda laukumā noteikumus pārkāpa PSG brazīliešu aizsargs Tjagu Silva un uz komandas vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru realizēja Chelsea vienības beļģu pussargs Edens Azārs. Sešas minūtes pirms papildlaika beigām Silva, precīzi sitot ar galvu, panāca neizšķirtu, kas ļāva PSG komandai iekļūt ceturtdaļfinālā, pateicoties izbraukumā gūtajiem vārtiem.