Norwich City futbolisti izcīna vietu Anglijas premjerlīgā

Norvičas City futbolisti pirmdien izcīnīja iespēju nākamajā sezonā startēt spēcīgākajā Anglijas futbola čempionātā – premjerlīgā. Izšķirošajā mačā Norwich City ar 2:0 pārspēja Middlesbrough vienību.

Cīņas rezultātu jau mača 12. minūtē atklāja City uzbrucējs Kemerons Džeroms, bet pēc trim minūtēm pussargs Nātans Redmonds pārsvaru dubultoja. Atlikušās cīņas gaitā Middlesbrough neizdevās gūt vārtus un panākt savus pretiniekus, līdz ar to uzvaru ar 2:0 un vietu premjerlīgā izcīnīja Norvičas futbolisti.

City premjerlīgā nākamajā sezonā pievienosies Anglijas pēc spēka otrās līgas, Championship, divas turnīra labākās komandas – Bournemouth un Watford. Norvičas vienība Championship turnīru noslēdza trešajā vietā, bet Middlesbrough ierindojās ceturtajā, kas ļāva komandām piedalīties pārspēlēs par iekļūšanu premjerlīgā.

Šī Norvičas klubam būs atgriešanās premjerlīgā pēc gada pārtraukuma, bet Watford spēcīgākajā turnīrā nav spēlējusi astoņus gadus. Savukārt Bournemouth vēl pirms divām sezonām cīnījās trešajā līgā – League One, bet pēc otrā gada Championship jau izcīnīja iespēju debitēt premjerlīgā. Tikmēr spēcīgāko Anglijas futbola čempionātu pametīs Hull City, Burnley un Queens Park Rangers.