Nikars telpu futbolisti astoto reizi vēsturē triumfē Latvijas čempionātā

Jau astoto reizi par Latvijas čempioniem telpu futbolā tika kronēta FK Nikars komanda. Finālsērijas trešajā mačā Nikars ar 6:0 pārspēja Daugavpils komandu, sērijā līdz trim panākumiem triumfējot ar 3-0.

Zīmīgi, ka Nikars komanda šogad palika nepārspēta visos pašmāju oficiālajos turnīros – papildus Latvijas čempionu titulam sezonas sākumā tika izcīnīts valsts telpu futbola Superkauss, kā arī triumfs Liepājā notikušajā kausa izcīņā. Valsts čempioni šogad visos minētajos turnīros un spēlēs Latvijā izcīnījuši tikai un vienīgi uzvaras. Likumsakarīgi, ka Nikars arī jaunajā sezonā aizstāvēs Latvijas godu UEFA kausa izcīņā.

Tikmēr par šīs sezonas bronzas medaļu laureātiem Latvijas telpu futbola čempionātā kļuva pēdējo gadu valsts otra spēcīgākā komanda Raba, kas sērijā līdz diviem panākumiem ar 2-0 pārspēja Ventspils VTO vienību.

Pirms tam Nikars un Raba tikās jau pusfinālā, sērijā ar 3-0 panākumu izcīnot nākamajiem valsts čempioniem, bet Daugavpils ar 3-2 pārspēja VTO. Daugavpils komandai šī bija debijas sezona valsts augstākajā līgā.