Neimāra divi vārti nodrošina Barcelona uzvaru pār PSG

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlē Barcelona savu skatītāju priekšā ar 2:0 pārspēja Paris Saint-Germain komandu. Uzvarētāju labā divreiz precīzs brazīliešu uzbrucējs Neimārs. Barcelona pārliecinoši ar 5:1 triumfēja divu spēļu summā.

Atbildes duelī Barcelona izvirzījās vadībā jau cīņas 14.minūtē, kad vārtus guva brazīliešu uzbrucējs Neimārs.  Pēc 20 minūtēm Neimārs guva arī savus otros vārtus šajā mačā, ļaujot Barcelona klubam jau justies droši par tā iekļūšanu pusfinālā.

Otrajā puslaikā PSG uzbrukums spēja izveidot bīstamus momentus, taču  Barcelona kontrolēja notikumus un laukumā darbojās pārliecinošāk par parīziešiem. Kompensācijas laikā argentīniešu uzbrucējam Lionelam Mesi bija teicams moments panākt 3:0, tomēr Mesi izdarītais raidījums lidoja mazliet garām vārtiem.

Barcelona spēja nosargāt uzvaru un divu spēļu summā ar 5:1 pārspēt Paris Saint-Germain.