Moratas un Tevesa vārti ļauj Juventus ar 2:1 uzvarēt Madrides Real

Itālijas čempione Turīnas Juventus UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē ar 2:1 savās mājās guva pārsteidzošu uzvaru pār Spānijas grandu un pašreizējo turnīra čempioni Madrides Real.

Mājinieki jau no pirmajām minūtēm aktīvi uzbruka uz Real sargātajiem vārtiem. Viņu centieni atmaksājās spēles astotajā minūtē, kad Pēc Karlosa Tevesa sitiena bumbu atsita Ikers Kasiljass, tomēr pret Alvaro Moratas sitiena Real vārtsargs bija bezspēcīgs.

Viesi rezultātu izlīdzināja 27. minūtē. Pēc precīzas Hamesa Rodrigesa piespēles ar galvu precīzi sita Krištianu Ronaldu.

57. minūtē Real soda laukumā tika nogāzts Tevess, par ko uz Madrides komandas vārtiem tika piešķirts 11 metru soda sitiens. Pats Tevess arī precīzi izpildīja sitienu, nodrošinot mājiniekiem uzvaru.