Monaco nosargā pārsvaru un iekļūst Čempionu līgas 1/4 finālā

Brīnumu sagādāt neizdevās Anglijas komanda Londonas Arsenal, kas otrdien izbraukumā ar 2:0 pārspēja Francijas čempionāta komandu Monaco. Divu spēļu summā tika fiksēts neizšķirts 3:3, taču turnīra ceturtdaļfinālu sasniedza Monaco, kas viesu laukumā guva vairāk vārtus.

Atbildes duelī Arsenal komandu 36.minūtē vadībā izvirzīja Francijas izlases uzbrucējs Olivjē Žirū, kuram šie bija jau septītie vārti pēdējās astoņās spēlēs, kopā skaitot visus turnīrus, kuros Londonas vienība piedalās.

Otrajā puslaikā Anglijas vienības izredzes uz vismaz trīs vārtu guvumiem šajā mačā palielināja uz maiņu Ārons Remzijs, gūstot vārtus 79.minūtē. Atlikušajās minūtēs Arsenal mērķtiecīgi centās iekarot Monaco vārtus, taču tas viņiem neizdevās, kā rezultātā Londonas klubs izstājās no šīs sezonas UEFA Čempionu līgas turnīra. Iepriekšējā spēlē par sensāciju parūpējās Monaco, kas izbraukumā ar 3:1 uzvarēja Arsenal.

Labāka gūto vārtu statistika grupu turnīrā bija Londonas klubam, kuram sešās spēlēs 15 precīzi raidījumi, turpretī Monaco tikai četri. Arsenal – tāpat kā pašeizējā čempione Madrides Real no Spānijas – turnīra izslēgšanas spēles ir sasniegusi ikreiz kopš 2003./04.gada sezonas. Nu jau pēdējās piecās sezonās gan klubam nav izdevies pārvarēt astotdaļfinālu.

Turpretī Monaco vienība nebija sasniegusi UEFA Čempionu līgas izslēgšanas spēles kopš 2004./05.gada sezonas, kad astotdaļfinālā komandu apstādināja Nīderlandes klubs Eindhovenas PSV.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.