Minhenes Bayern gūst sešus vārtus un ”saplosa” Porto

UEFA Čempionu līgas atbildes spēlē Minhenes Bayern savā laukumā ar 6:1 sagrāva Porto un uzvarēja divu spēļu summā ar 7:4, tādējādi iekļūstot turnīra pusfinālā. Pieci no sešiem Bayern vārtiem tik gūti pirmajā puslaikā.

Mača rezultātu 14.minūtē atklāja Bayern kluba spānis Tjagu Alkantara, bet septiņas minūtes vēlāk viņam piebalsoja Žeroms Boatengs. Tikai dažas minūtes vēlāk Polijas uzbrucējs Roberts Levandovskis panāca jau 3:0, bet 36.minūtē Tomass Millers guva vēl vienus vārtus Minhenes kluba labā.

Četras minūtes vēlāk Levandovskis ar saviem otrajiem vārtiem šajā mačā panāca jau 5:0 par labu Bayern.  Porto futbolistiem gan otrajā puslaikā izdevās gūt goda vārtus, kad 73.minūtē izcēlās Džeksons Martiness. Divas minūtes līdz pamatlaika beigām Bayern guva arī sestos vārtus, kad izcēlās pieredzējušais spāņu pussargs Ksavi Alonso.

Bayern divu spēļu summā triumfēja ar rezultātu 7:4 un garantēja vietu UEFA Čempionu līgas pusfinālā.