Milžu cīņā neizšķirts, Chelsea vēl tuvāk titulam

Anglijas premjerlīgas 34. kārtas centrālajā spēlē Londonas derbijā Arsenal uzņēma šā brīža turnīra līderus Chelsea. Pateicoties abu komandu vārtsargu Tibuā Kurtuā un Davida Ospinas lieliskajai spēlei, tika fiksēts kaujiniecisks bezvārtu neizšķirts.

Spēles sākumā notikumu epicentrā nonāca nevis abu komandu parādītais sniegums, bet mača tiesneša Maikla Olivera lēmumi. Olivers nereaģēja uz mājinieku pārkāpumiem savā soda laukumā, par ko manāmi neapmierināts bija portugāļu speciālists Žuzē Mourinju. Taču Oliveru bija nelokāms, kurš 23. minūtē parādīja brīdinājumu Seskam Fabregasam par tēlošanu. Dažas minūtes vēlāk jau Arsēns Vengers varēja plātīt rokas, jo tiesnesis nesodīja Geriju Keihilu par spēli ar roku Chelsea soda laukumā. Pēc 45. minūtēm 0:0.

Otrā puslaika sākumā Mourinju veica spēlētāju maiņu, brazīliešu pussargu Oskaru nomainīja pieredzējušais Chelsea uzbrucējs Didjē Drogbā. Līdzīgi kā pirmajā puslaikā arī otrajā spēles pusē Chelsea mazliet vairāk kontrolēja bumbu, savukārt Arsenal futbolisti centās noķert Chelsea pretuzbrukumos. Spēles beigās bija redzams, ka komandas apmierina arī viens punkts, lai gan Arsenal galvenais treneris Vengers centās pārspēt Mourinju vadīto komandu, taču tas neizdevās. Ar šo izcīnīto punktu Chelsea komanda vēl vairāk pietuvojusies triumfam premjerlīgā.