Mesi “piesmej” pusi Athletic Bilbao komandas, Barcelona iegūst Spānijas kausu

Pateicoties diviem argentīniešu uzbrucēja Lionela Mesi vārtiem, tostarp vieniem īpaši skaistiem, Barcelona vienība ar 3:1 Spānijas kausa finālā pārspēja Athletic Bilbao komandu un izcīnīja otro titulu šosezon.

Maču apņēmīgāk uzsāka Barcelona vienība, tomēr Bilbao komanda līdz 20. minūtei labi spēlēja aizsardzībā. Tad Lionels Mesi “”izrēķinājās” ar pusi Athletic Bilbao un fantastiski guva vārtus un izvirzīja vadībā Barcelona.36. minūtē Barcelona parādīja ļoti skaistu kombinācijas futbolu, kad līdz tukšiem vārtiem tika izspēlēts Neimāram, kurš sita nekļūdīgi.

55.minūtē ļoti emocionāls brīdis visai Barcelona komandai – uz maiņu Barcelona laukumā devās 35 gadus vecais Čavi, aizvadot savu pēdējo spēli Camp Nou stadionā. 74.minūtē Barcelona panāca jau trīs vārtu pārsvaru panāca . Dani Alvešs saņēma bumbu labajā flangā un piespēlēja vārtu priekšā, kur nevienu nepiesegts palika Mesi, kurš guva savus otros vārtus finālā. 81.minūtē Viljamss pēc partnera centrējuma guva goda vārtus Athletic labā, taču Barcelona ar 3:1 uzvarēja un 27.reizi kluba vēsturē ieguva Spānijas kausu.