Melnā diena Latvijas sportam – zaudējam arī Čehijas futbolistiem!

Zaudējums Eiropas čempionātā basketbolā Lietuvas izlasei, Reinis Nitišs nekvalificējas pasaules čempionāta pusfinālam, kā arī Latvijas futbola izlases zaudējums Čehijai 2016. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē ļauj teikt – mūsu sportam šodien bijusi pagalam neveiksmīga diena. Melnā diena!

Latvijas izlase šodien, 6. septembrī, savā laukumā ar 1:2 (0:2) zaudēja Čehijai, kas līdz ar šo panākumu garantēja vietu Eiropas čempionāta finālturnīrā.

Cīņas rezultātu 14. spēles minūtē pēc auta izspēlēs atklāja aizsargs Davids Limberskis, bet pēc desmit minūtēm ar teicamu tālsitienu pārsvaru dubultoja Vladimirs Darida.

Savukārt otrajā puslaikā jau Latvija darbojās daudz pārliecinošāk, un 73. minūtē ar teicamu sitienu deficītu līdz minimumam samazināja Latvijas izlases pussargs Artūrs Zjuzins.

Līdz ar panākumu Čehijas izlase priekšlaikus kvalificējusies nākamā gada Eiropas čempionāta finālturnīram.