Melnā diena Latvijas sportam – zaudējam arī Čehijas futbolistiem!

Zaudējums Eiropas čempionātā basketbolā Lietuvas izlasei, Reinis Nitišs nekvalificējas pasaules čempionāta pusfinālam, kā arī Latvijas futbola izlases zaudējums Čehijai 2016. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē ļauj teikt – mūsu sportam šodien bijusi pagalam neveiksmīga diena. Melnā diena!

Latvijas izlase šodien, 6. septembrī, savā laukumā ar 1:2 (0:2) zaudēja Čehijai, kas līdz ar šo panākumu garantēja vietu Eiropas čempionāta finālturnīrā.

Cīņas rezultātu 14. spēles minūtē pēc auta izspēlēs atklāja aizsargs Davids Limberskis, bet pēc desmit minūtēm ar teicamu tālsitienu pārsvaru dubultoja Vladimirs Darida.

Savukārt otrajā puslaikā jau Latvija darbojās daudz pārliecinošāk, un 73. minūtē ar teicamu sitienu deficītu līdz minimumam samazināja Latvijas izlases pussargs Artūrs Zjuzins.

Līdz ar panākumu Čehijas izlase priekšlaikus kvalificējusies nākamā gada Eiropas čempionāta finālturnīram.

Foto

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.