Meksikas futbola izlase septīto reizi vēsturē triumfē Zelta kausa izcīņā

Meksikas futbola valstsvienība septīto reizi triumfējusi Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas Zelta kausa izcīņā. Finālā Meksika ar 3:1 pārspēja Jamaikas izlasi. Ar vārtiem atzīmējās Guardado, Korona un Peralta.

31. minūtē finālmača rezultātu ar skaistu sitienu atklāja meksikānis Andress Guardado. Pussargs pēc lieliskas Agilāra piespēles no gaisa spēja raidīt bumbu jamaikiešu vārtos. Pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu Meksikas pārsvaru – 1:0. Praktiski uzreiz pēc pārtraukuma, proti, 47. minūtē meksikāņu pārsvaru dubultoja Hesuss Korona. Nedaudz vairāk kā pēc nospēlētas stundas šajā mačā punktu uzvarai pielika un 3:0 panāca Orive Peralta. 80. minūtē goda vārtus Jamaikai guva Darens Matokss, taču saglābt spēli neizdevās.

Trešo vietu šajā turnīrā izcīnīja Panamas izlase, kas pēcspēles sitienos uzvarēja mājiniekus no ASV. Abas komandas 2013. gadā tikās iepriekšējā Zelta kausa finālā, kad amerikāņi bija pārāki ar 1:0. Zelta kausa turnīrs risinās reizi divos gados, un Meksika spējusi triumfēt jau septiņas reizes, kamēr ASV rēķinā ir pieci tituli.