Manchester United asā cīņā pieveic Liverpool, Chelsea pārspēj Hull City

Pie uzvaras Anglijas Premjerlīgas mačā svētdien tika Manchester United, kas izbraukumā ar 2:1 vairākumā pieveica Liverpool.

Mančestras klubs vadībā izvirzījās jau 14.minūtē, kad pēc lieliskas Andera Erreras piespēles rezultātu atklāja cits spāņu pussargs Huans Mata, kuram tie bija pirmie vārti Premjerlīgā pēc 11 spēļu pārtraukuma. Abas komandas nekautrējās spēlēt gana atklātu spēli, bet jau 46.minūtē Liverpool komanda palika mazākumā, kad par uzkāpšanu uz Erreras kājas tika noraidīts mājinieku kapteinis Stīvens Džerards. Tobrīd viņš nupat bija uznācis laukumā uz maiņu, bet jau pēc aptuveni 40 spēles sekundēm pamanījās nopelnīt sarkano kartīti.

Viesi no Mančestras komandas dubultoja pārsvaru 59.minūtē, kad ar lielisku sitienu kritienā vēlreiz izcēlās Mata, kurš pirms tam saņēma teicamu piespēli no daudz kritizētā Anhela di Marijas. Par spīti tam, ka Liverpool spēlēja mazākumā, komanda nekautrējās doties uzbrukumā. Tas vainagojās panākumiem 69.minūtē, kad vienus vārtus atguva Daniels Staridžs. Atlikušajā pamatlaika daļā turpinājās asa cīņa abu vienību izpildījumā, turklāt jau kompensācijas laikā Mančestras klubs tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, taču Veins Rūnijs to nerealizēja.

Pašreizējā līdervienība Londonas Chelsea svētdien ar 3:2 pretinieku laukumā pārspēja Hull City. Jau pirmajās deviņās minūtēs Chelsea spēlētāji – beļģu pussargs Edens Azārs un Spānijas izlases uzbrucējs Djegu Košta – panāca 2:0. Taču pirmā puslaika vidū Hull City spēlētāji atbildēja ar diviem precīziem vārtiem. Pie tam otro vārtu zaudējumā bija vainojams Chelsea vārtsargs Tibo Kurtuā, kurš neveiksmīgi izsita bumbu no sava soda laukuma, tai nonākot tieši pie pretinieku komandas uzbrucēja Avela Ernandesa kājām. Otrajā puslaikā Londonas klubs tomēr spēja izraut uzvaru, kad 77.minūtē precīzu sitienu izdarīja uz maiņu iznākušais francūzis Loiks Remī.

Anglijas premejrlīgas kopvērtējumā līdere ar 67 punktiem 29 spēlēs ir Londonas Chelsea, bet sešus punktus atpaliek Mančestras City, kas gan aizvadījusi par vienu spēli vairāk. 60 punktus tikmēr iekrājusi Arsenal, bet vēl par punktu atpaliek Mančestras United. Tikmēr pirmo piecinieku noslēdz Liverpool, kam ir 54 punkti.