Mančestras City premjerlīgas izbraukuma mačā ar 1:2 zaudē Crystal Palace

Anglijas premjerlīgas 31. kārtas spēlē Manchester City ar 1:2 izbraukumā zaudēja Londonas Crystal Palace komandai, būtiski samazinot iespējas aizstāvēt pērn izcīnīto čempionu titulu.

Manchester City dominēja spēles pirmo pusstundu, tomēr vārtus guva Palace futbolisti. Pēc stūra izspēles Glens Marejs bija pirmais pie Džo Hārta atsistās bumbas un izvirzīja mājiniekus vadībā.

Otrā puslaika sākumā Džeisons Pančons precīzi izpildīja soda sitienu, gūstot Crystal Palace otros vārtus. Vienīgais ko iespēja čempioni, bija samazināt rezultāta starpību pēc Jajas Turē sitiena 78. minūtē.