Madrides Real nespēj uzveikt Real Betis Zidāna pirmajā izbraukuma spēlē

Spānijas futbola grands Madrides Real svētdien nespēja uzveikt Seviljas Real Betis vienību, tādējādi komandas jaunajam galvenajam trenerim Zinedinam Zidānam neizdevās gūt uzvaru savā pirmajā izbraukuma spēlē.

Real svētdien viesos nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Rel Betis, attālinoties no kopvērtējuma līderēm Barcelona un Madrides Atletico. Mača rezultātu spēles septītajā minūtē atklāja Rel Betis pussargs Alvaro Sehudo, kurš izdarīja skaistu sitienu no soda laukuma līnijas malas pretī vārtiem.

Lai gan turpinājumā Real izteikti kontrolēja bumbu, neizšķirtu panākt viņiem tik ātri neizdevās. Tomēr otrā puslaika vidū kolumbietim Hamesam Rodrigesam un francūzim Karimam Benzemā izdevās apmānīt mājinieku aizsardzību un iziet divatā pret vienu Real Betis vārtsargu Antonio Adanu. Rodrigess izdarīja piespēli Benzemā, kurš bumbu raidīja jau tukšos mājinieku vārtos.

“Esmu lepns par to, ko izdarījām. Vienīgi zaudējām divus punktus. Esam uz pareizajām sliedēm, un mums nepieciešams ņemt no visa tikai pozitīvo. Protams, zaudēt divus punktus ir slikti, bet bija arī pozitīvas lietas laukumā, kas mums jāņem vērā arī turpmāk un jācīnās līdz galam,” teica Zidāns.

“Patiesībā negaidīju, ka zaudēsim punktus, bet tāds ir futbols. Ja neizmanto savas iespējas, jebkas var notikt. Tomēr, ņemot vērā, kā nospēlējām, neko nevaru pārmest saviem futbolistiem,” akcentēja franču speciālists.

Barselonas futbolisti aizvadījuši par maču mazāk. Tikmēr trešā ar 44 punktiem ir “Real”, par trim punktiem apsteidzot “Villarreal” vienību.