Madrides Real beidzot salauž Atletico pretestību un iesoļo pusfinālā

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes mačā, kurā tikās abas Spānijas galvaspilsētas komandas un pagājušā gada finālistes Madrides Real un Madrides Atletico, 88 minūtes nevienai no vienībām neizdevās pārspēt pretinieku vārtsargu.

Neraugoties uz to, ka Real futbolisti mēģināja ieņemt Atletico komandas vārtus, tomēr čempionu centieni bija nesekmīgi. Cīņas 76.minūtē otro dzelteno kartīti nopelnīja Atletico turku pussargs Arda Turans, kuram laukums bija jāatstāj.

Nonākuši vairākumā, Real spēlētāji vēl aktīvāk centās atklāt mača rezultātu un 88.minūtē tas sekmējās ar panākumu, kad precīzs bija meksikānis Havjers Ernandess jeb Čičarito.

Pirms nedēļas abu vienību duelis noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0, līdz ar to divu spēļu summā ar 1:0 triumfēja Real futbolisti.

Pagājušajā sezonā abi klubi savā starpā tikās UEFA Čempionu līgas finālā, arī toreiz uzvaru izcīnot Real futbolistiem.

Kā zināms, pirms tam astotdaļfinālā Atletico komanda divu spēļu summā cīnījās 1:1 ar Vācijas klubu Leverkūzenes Bayer, iespēju spēlēt ceturtdaļfinālā nodrošinot vien pēcspēles 11 metru sitienu sērijā. Tikmēr Real ar lielām grūtībām divu spēļu sumā ar 5:4 apspēlēja citu Vācijas vienību Gelzenkirhenes Schalke 04.

Diskvalifikācijas dēļ Real komandai šajā mačā nevarēja palīdzēt brazīliešu aizsargs Marselu, bet savainojumos iedzīvojušies pussargi horvāts Luka Modričs un velsietis Gerets Beils, kā arī uzbrucējs francūzis Karims Benzemā. Tikmēr Atletico šajā duelī bija jāiztiek bez diskvalificētā pussarga Mario Suaresa.

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03