Luiss Svaress divreiz fantastiski “izģērbj” PSG aizsardzību

UEFA Čempionu līgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē starp Paris Saint-Germain un Barcelona komandām, par galveno varoni kļuva Barcelona urugvajiešu uzbrucējs Luiss Svaress, kurš guva divus ļoti skaistus vārtus un palīdzēja komandai viesos ar 3:1 pieveikt PSG.

Spēles 67. minūtē Svaress guva savus pirmos vārtus. Urugvajietim padevās izcils reids pa kreiso malu, vispirms skaisti tika apspēlēts PSG centra aizsargs Davids Luiss un pēc tam izdarīts precīzs sitiens. Sirigu varēja nospēlēt labāk, taču tas neko nemainīja, bumba ielidoja vārtos.

12 minūtes vēlāk Svaress nokārtoja savu dubli. Kārtējo reizi spēlē neveiksmīgi nospēlēja mājinieku aizsargi, ļaujot uzbrucējam izskriet viens pret viens ar vārtsargu. Urugvajietis izrēķinājās ar PSG vārtsargu, bumbu raidot vārtu labajā augšējā stūrī.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.