Lokomotiv futbolistam draud diskvalifikācija par T kreklu ar Putinu Eiropas līgas mačā

0 komentāri

Krievijas futbola kluba Maskavas Lokomotiv pussargam Dmitrijam Tarasovam draud ilgstoša diskvalifikācija, jo viņš pēc UEFA Eiropas līgas 1/16 fināla spēles Stambulā demonstrēja T kreklu ar Krievijas prezidenta Vladimira Putina attēlu.

Lokomotiv viesos 1/16 fināla pirmajā spēlē ar 0:2 zaudēja Turcijas klubam Stambulas Fenerbahce. Pēc spēles Tarasovs, vēl esot laukumā, novilka savu futbolista kreklu, bet zem tā atradās T krekls ar Putina attēlu un uzrakstu “Pats pieklājīgākais prezidents”, vēsta aģentūra R-Sport.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par šādu rīcību futbolists var saņemt sodu, jo UEFA noteikumi paredz, ka organizācijas rīkotajos turnīros ir aizliegta jebkāda veida ideoloģiska, politiska vai reliģioza propaganda. Tāpat noteikumos teikts, ka par cilvēka vai cilvēku grupas cieņas aizskaršanu jebkādā veidā vainīgajam var tikt piešķirta desmit spēļu diskvalifikācija.

Tarasova rīcība var tikt traktēta kā disciplinārā reglamenta pārkāpums un acīmredzama provokācija, par ko soda sankcijas var saņemt arī viņa pārstāvētais klubs.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas