Latvijas tiesnešu brigādei vērtīga pieredze prestižajos UEFA klubu turnīros

0 komentāri

Pagājušajā otrdienā Telavivā Latvijas tiesnešu brigāde, kuras sastāvā bija Andris Treimanis, Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasjoņņikovs un Aleksandrs Golubevs, tiesāja UEFA Čempionu līgas 2. kvalifikācijas kārtas atbildes spēli starp Maccabi Tel-Aviv FC (Izraēla) un Hibernians FC (Malta).

Spēle noslēdzās ar rezultātu 5:1 mājinieku labā, nodrošinot Izraēlas klubam uzvaru arī divu spēļu summā un iekļūšanu nākamajā sacensību kārtā. Spēles inspektors (Miroslav Radoman, Serbija) par šo spēli Latvijas tiesnešu darbu novērtēja ar atzīmi, kas ir virs vidējā līmeņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr ceturtdien, 6. augustā, Valērija Lobanovska vārdā nosauktajā stadionā Kijevā tiesneši Andris Treimanis, Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasjoņņikovs un Vadims Direktorenko tiesāja UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas 3. kārtas atbildes spēli starp FC Zorya Luhansk (Ukraina) un R. Charleroi SC (Beļģija).

Spēle noslēdzās ar rezultātu 3:0 mājinieku labā, nodrošinot Ukrainas klubam uzvaru arī divu spēļu summā un iekļūšanu nākamajā sacensību kārtā. Uz ziņas publicēšanas brīdi spēles inspektora vērtējums vēl nebija pieejams.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas