Latvijas kausa ceturtdaļfinālā Ventspils futbolisti pieveic Liepāju

Latvijas kausa ceturtdaļfinālā Ventspils futbolisti sestdien savā laukumā ar rezultātu 1:0 (1:0) pieveica Liepājas komandu un sasniedza turnīra pusfinālu.

Ventspilnieki jau mača sākumā izvirzījās vadībā, kad spēles trešajā minūtē vārtus guva Ģirts Karlsons. Turpinājumā liepājnieki atguvās un vairākkārt varēja panākt neizšķirtu pirmajā puslaikā. Spēles otrajā daļā Liepājas futbolisti vairāk kontrolēja bumbu un veidoja uzbrukums, savukārt Ventspils vairāk spēlēja no aizsardzības.

Mača beigās Liepājas komandas uzbrukuma līderiem Edgaram Gauračam un Dāvim Ikauniekam bija daudz izdevību panākt neizšķirtu rezultātu, tomēr sitieni bija neprecīzi un vairākkārt ventspilniekus glāba arī vārtsargs Maksims Uvarenko.

Šosezon jau notika viens Kurzemes derbijs, kad SynotTip Latvijas futbola virslīgas otrajā spēļu kārtā Ventspilī cīņa noslēdzās neizšķirti 2:2, kaut arī mača gaitā mājinieki bija 2:0 vadībā. Ventspils futbolisti turpinās cīņu par kausu, savukārt Latvijas virslīgas čempione Liepāja noslēgusi dalību šajā turnīrā.