Latvijas čempione Liepāja sezonas atklāšanas mačā negaidīti piekāpjas Jūrmalas Spartaks

Latvijas SynotTip futbola virslīgas jaunās sezonas atklāšanas mačā čempione Liepāja piektdien savā laukumā negaidīti zaudēja Jūrmalas Spartaka vienībai ar rezultātu 1:2 (0:0).

Spartaka labā vārtus 61.minūtē guva Dmitrijs Platonovs, bet 73.minūtē neizšķirtu panāca pagājušās sezonas labākais snaiperis Dāvis Ikaunieks. Uzvaras vārtus Spartaka labā guva Jevgeņijs Kazačoks.

Pirmajā puslaikā līdzjutēji ar vārtu guvumiem netika priecēti, taču mača otrajā daļā sekoja trīs. Vispirms pēc stūra sitiena Platonovs sitienā ar galvu raidīja bumbu vārtos, taču drīz vien otrā laukuma galā sekoja Ikaunieka atbilde pēc standartsituācijas. Ar to gan viss vēl nebeidzās – 79.minūtē Jevgeņijs Kazačoks atkārtoti vadībā izvirzīja viesus un atkārtoti šokēja liepājniekus. Šoreiz mājinieku rindās nebija pa spēkam rezultātu izlīdzināt, uzvaru izcīnot Jūrmalas Spartakam.

Čempionāta pirmā kārta turpināsies nedēļas nogalē – sestdien Ventspils uzņems pagājušās sezonas pirmās līgas čempioni Riga, bet kausa ieguvēja Jelgava Olainē uzņems Rīgas Futbola skolas (RFS) komandu. Tikmēr svētdien Metta/LU savā laukumā tiksies ar Daugavpili.