Kurzemes derbijā sarkanā kartīte, atspēlēšanās un kaujiniecisks neizšķirts

Latvijas SynotTip futbola virslīgas otrās kārtas centrālajā spēlē Kurzemes derbijā Oskars Kļava guva divus vārtus čempiones Liepājas labā, palīdzot komandai atspēlēties no 0:2 un panākt neizšķirtu izbraukumā pret Ventspils vienību. Ventspils komanda savā laukumā nenoturēja divu vārtu pārsvaru un cīnījās neizšķirti 2:2 (1:0) pret čempioni Liepāju.

Eduards Tīdenbergs mača 21.minūtē izvirzīja vadībā laukuma saimniekus, bet 52.minūtē viņš guva savus otros vārtus šajā mačā, dubultojot ventspilnieku pārsvaru. Zīmīgi, ka šīs sezonas divos mačos guvis jau trīs vārtus. Mača turpinājumā liepājnieki nepadevās un spēja atspēlēties. Septiņas minūtes pēc otro vārtu zaudējuma ar precīzu sitienu izcēlās Oskars Kļava, kurš 85.minūtē panāca neizšķirtu, bet turpinājumā mača liktenis vairs nemainījās.

Pērnā gada virslīgas medaļnieki sezonu pirms nedēļas sāka ne tā kā cerēts. Liepāja savās mājās ar 1:2 zaudēja Jūrmalas Spartakam, savukārt Ventspils, kas pērn palika trešie, arī savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Riga.

Pirms otrās kārtas noslēdzošās spēles kopvērtējumā līdere ar sešiem punktiem ir Spartaks, kam ar trim punktiem seko Jelgava, Metta/Latvijas Universitāte un Rīgas Futbola skola (RFS). Divi punkti ir Ventspils kontā, viens ir Riga un Liepāja vienībām, bet Daugavpils vienīgā ir bez punktiem.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.