Krištianu Ronaldu mačā ar Granada iesit piecus vārtus

Ar pieciem gūtiem vārtiem Spānijas futbola čempionāta mačā svētdien izcēlās portugāļu uzbrucējs Krištianu Ronaldu, kurš vietējam grandam Madrides Real palīdzēja savā laukumā ar 9:1 sagraut Granada vienību.

Pirmajā puslaikā Ronaldu izcēlās ar trim precīziem sitieniem, kurus viņš realizēja astoņu minūšu laikā. Ceturtos vārtus portugāļu uzbrucējs guva otrā puslaika devītajā minūtē, bet piekto reizi bija precīzs minūti pirms pamatlaika beigām.

Tikmēr divus vārtus Real labā guva francūzis Karims Benzemā, kurš ar četru minūšu intervālu bija precīzs otrā puslaika sākumā. Savukārt viens rezultatīvs sitiens velsiešu pussarga Gareta Beila kontā. Vēl viens vārtu guvums Real rēķinā, kad mača 83.minūtē bumbu savos vārtos raidīja Grenada futbolists.

Pēc izcīnītā panākuma Real ar 29 spēlēs izcīnītiem 67 punktiem atrodas Spānijas čempionāta otrajā pozīcijā, no līderes Barcelona atpaliekot par vienu punktu. Tiesa, katalāņu klubam ir viena spēle rezervē.

Uzvaru sestdien izcīnīja arī Madrides Atletico vienība, kas izbraukumā ar 2:0 pārspēja Cordoba futbolistus, tādejādi ar 62 punktiem pakāpjoties uz trešo vietu turnīra tabulā. Ceturtajā pozīcijā esošajai Valencia ir par diviem punktiem mazāk, bet šajā kārtā vēl jāaizvada mačs pret Villareal vienību.