Korupcijas skandālā arestēts vairāk nekā ducis FIFA amatpersonu

0 komentāri
Korupcijas skandālā arestēts vairāk nekā ducis FIFA amatpersonu
Foto: AFP/Scanpix

ASV varasiestādes ceturtdienas rītā veikušas kārtējos Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) amatpersonu arestus. Šveices policija iegājusi Cīrihes viesnīcā Baur au Lac, kur ASV Tieslietu departamenta uzdevumā veikusi vairāku amatpersonu arestus.

Par notikušo vēsta laikraksts The New York Times, kam viesnīcas menedžeris atklājis, ka vairākiem klientiem lūgts pamest ēku, jo ir “ekstrēma situācija”. Medijs informē, ka arestēts vairāk nekā ducis FIFA amatpersonu. Tikmēr klajā ar paziņojumu par notikušo nākusi FIFA, kas akcentējusi, ka turpinās sadarboties ar ASV un Šveices varasiestādēm, taču sīkākus komentārus atturējās sniegt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ceturtdien notikušais arests saistīts ar vairākām Dienvidamerikas un Centrālamerikas zonu federāciju amatpersonām, kas tiek turētas aizdomās par reketu, naudas atmazgāšanu un krāpniecību. Zīmīgi, ka aresti notikuši, īsi pirms FIFA līderi ieradās Cīrihē, lai apspriestu iespējamās reformas organizācijā. FIFA organizāciju pamatīgi skandāli satricināja jau maijā, kad ASV varasiestādes saistībā ar korupciju veica vairāku amatpersonu arestus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas