Keinam 20. vārti premjerlīgā, Tottenham viesos pārspēj Newcastle

Anglijas premjerlīgas 33. kārtas spēlē Newcastle savās mājās uzņēma Tottenham Hotspur. Pateicoties viesu līderu sniegumam, ar rezultātu 3:1 uzvaru izcīnīja Tottenham Hotspur komanda. Newcastle vienībai tā bija jau sestā neveiksme pēc kārtas.

Spēli aktīvāk iesāka viesi un 29. minūtē tas vainagojās panākumiem, Nacers Šadlī no aptuveni 23 metriem ar kreiso kāju izdarīju precīzu sitienu Tima Krula sargātajos vārtos.  Jau otrā puslaika 20. sekundē Džeks Kolbeks panāca 1:1. Bumba veiksmīgi atleca Kolbeka priekšā, kurš nekļūdīgi to raidīja kreisajā apakšējā stūrī.

53. minūtē viesi atkal izvirzījās vadībā. Tottenham Hotspur dāņu pussargs Kristians Eriksens izpildīja standartsituāciju, šķiet, ka Eriksens deva piespēli, taču tās nevienu neskarot ielidoja vārtos. Atkal veiksmīgāk varēja nospēlēt Tims Kruls, taču šoreiz viņam redzamību traucēja lielā spēlētāju burzma.

Spēles kompensācijas laikā punktu mačam pielika Tottenham bombardieris Harijs Keins. Izcilu piespēli izdarīja Eriksens, un Keins nokļūdams viens pret viens ar Timu Krulu sita nekļūdīgi. Anglim tie jau 20. vārti šajā sezonā premjerlīgā, un 30. vārti visās sacensībās kopumā.