Juventus apstādina Madrides Real un iekļūst Čempionu līgas finālā

Turīnas Juventus UEFA Čempionu līgas pusfināla atbildes mačā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Madrides Real, divu spēļu summā pārspējot Spānijas klubu un iekļūstot finālā.

Pirmie vārtus guva Madrides Real, kad Juventus soda laukumā tika nogāzts Real kolumbiešu uzbrucējs Hamess Rodrigess. Soda sitienu no 11 metru atzīmes izpildīt devās portugāļu uzbrucējs Krištianu Ronaldu, kurš bija nekļūdīgs.

Pirmā puslaika otrajā daļā spāņu klubam bija vēl daži vārtu gūšanas momenti taču tie netika realizēti un rezultāts, komandām pārtraukumā ejot, bija 1:0 mājinieku labā. Otro puslaiku jau veiksmīgāk iesāka Juventus futbolisti, kad mača 57.minūtē rezultātu izlīdzināja spāņu uzbrucējs Alvaro Morata.

Turpmākajā cīņas gaitā Real vairākas reizes bīstami uzbruka, tomēr gan bija neprezīci, gan lielisks Juventus vārtos bija pieredzējušais itāļu vārtsargs Džanluidži Bufons. Tāpat ar pretuzbrukumiem atbildēja viesi, taču mača rezultātu mainīt neizdevās un komandas nospēlēja neizšķirti 1:1.