Jūrmalas Spartaks uzvar Metta/LU un atgūst līderpozīciju virslīgā

Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

SynotTip Latvijas futbola virslīgas līderpozīciju sestdien atguva Jūrmalas Spartaks komanda, kas ar rezultātu 1:0 (1:0) izbraukumā pieveica Metta/Latvijas Universitāti (LU).

Vienīgos vārtus jau 15.minūtē iesita baltkrievs Dmitrijs Platonovs, kurš atguva virslīgas rezultatīvākā spēlētāja godu. Cīņas beigās rīdziniekiem bija iespēja izraut neizšķirtu, tomēr nevienu no iespējām neizdevās realizēt.

Platonovs šosezon virslīgā jau izcēlies ar pieciem precīziem sitieniem, bet viņam ar četriem vārtu guvumiem seko Ventspils uzbrucējs Ģirts Karlsons.

Spartaks futbolisti sezonu iesākuši lieliski, izcīnot četras uzvaras piecos mačos. Kaut piektdien viņus uz dienu apsteidza Ventspils, pēc šī panākuma Jūrmalas vienība atguvusi vadību.

Tikmēr Metta/LU sezonas sākumā spēlējusi ar mainīgām sekmēm, izcīnot divas uzvaras un tagad piedzīvojot trešo zaudējumu.

Vēl vienā spēlē sestdien pirmo uzvaru virslīgā guva Riga spēlētāji, kas ar rezultātu 2:0 (1:0) viesos pieveica Daugavpili.

Mačā starp vienībām, kas pirms šīs kārtas bija kopvērtējuma pēdējās divās pozīcijās, rezultātu 38.minūtē pēc Oļega Timofejeva centrējuma ar skaistu akrobātisku lēcienu atklāja Sergejs Vorobjovs. Savukārt otrajā puslaikā viesu pārsvaru dubultoja tas pats Vorobjovs.

Otrajā puslaikā Daugavpilī sākās ļoti nelabvēlīgi laika apstākļi, bet tas neliedza Riga komandai noturēt uzvaru, kaut mājiniekiem pēdējās minūtēs bija divas ļoti labas vārtu gūšanas iespējas.

Riga sezonas pirmajās četrās kārtās bija izcēlusies ar trim neizšķirtiem, bet tagad guvusi pirmo uzvaru. Savukārt Daugavpils līdz šim vienīgos punktus izcīnījusi mačā, kad ar 1:0 pārspēja citu virslīgas debitanti RFS komandu.