Jelgavai un Liepājai uzvaras, Ventspils zaudē punktus

Sestdien aizvadītas trīs SMScredit.lv Virslīgas 18.kārtas spēles. FK Liepāja ar 2:0 pieveica FS METTA/Latvijas Universitāte, FK Jelgava ar 1:0 pārspēja Jūrmalas Spartaku, savukārt punktus zaudēja čempione FK Ventspils, kas izbraukumā spēlēja neizšķirti ar BFC Daugavpili.

Liepājnieki spēles ievadā izpildīja daudz standartsituāciju, divreiz komandu glāba Dāvis Ošs, vienreiz pēc Dāvja Ikaunieka sitiena – arī pārliktnis, tomēr 37. minūtē Mettas/LU cietoksnis tika pārspēts. Atkal par galveno varoni kļuva Šadčins, kurš Jelgavā neizšķirtu izrāva pēdējās sekundēs, bet te bija pirmais pie atlēkušās bumbas un raidīja to vārtos (1:0). Jau pēc četrām minūtēm ar skaistiem vārtiem izcēlās debitants Vitālijs Maksimenko, kurš no tālienes pārmeta bumbu pāri Ošam, panākot jau 2:0.Nākošo spēli FK Liepāja aizvadīs 28.augustā, kad savā laukumā uzņems futbola klubu Ventspils (spēles tiešraide LTV7), savukārt FS METTA/Latvijas Universitāte šo trešdien 13.kārtas pārceltās spēles ietvaros viesos tiksies ar Jūrmalas Spartaku.FK Jelgava pret Jūrmalas Spartaku spēles pirmajā pusē veidoja daudz pozicionālu uzbrukumu un 30. minūtē atklāja rezultātu. Oļegs Malašenoks izdarīja centrējumu soda laukumā, bet neveiksmīgi izgājienā nospēlēja Pāvels Davidovs, kuru apsteidza Kenedijs Eriba, raidot bumbu vārtos (1:0). Spēle ar tādu rezultātu noslēdzās un

Nākošo spēli FK Jelgava aizvadīs trešdien, kad izspēlēs 14.kārtas pārcelto spēli pret FK Ventspils, savukārt Spartaks savā laukumā uzņems FS Metta/LU komandu.

FK Ventspils un BFC Daugavpils komandu duelī rezultātu atklāja jau mača otrajā minūtē. Daugavpils aizsargs, esot ar muguru pret vārtiem, neskatoties atspēlēja bumbu vārtsargam, taču trāpīja vārtu tīklā, rezultātam kļūstot 0:1 viesu labā. Arī otrā puslaika sākumā daugavpilieši izcēlās, sitot ar galvu, turklāt šoreiz raidot bumbu viesu vārtos! Centrējumu uz tālo stabu tikai ar skatienu pavadīja Siņeļņikovs, bet Pāvels Riževskis ar galvu pārcēla bumbu pāri Vitālija Meļņičenko un raidīja to vārtu tālajā stūrī – 1:1!

Nākošo spēli BFC Daugavpils aizvadīs jau trešdien, kad savā laukumā 13.kārtas pārceltā mača ietvaros tiksies ar Skonto FC, savukārt FK Ventspils līdzīga pamatojuma dēļ (pārceltajā 14.kārtas spēlē) viesos tiksies ar FK Jelgava.