Januzaja vārti nodrošina Manchester United uzvaru pār Aston Villa

Beļģijas izlases pussarga Adnana Januzaja gūtie vārti ļāva Anglijas titulētākajam klubam Manchester United Premjerlīgas otrās kārtas mačā izbraukumā ar 1:0 pārspēt Birmingemas Aston Villa futbolistus.

Spēles liktenis izšķīrās pirmā puslaika 29.minūtē. Manchester United pussargs Huans Mata precīzi piespēlēja Adnanam Januzaja, un pēc Beļgijas izlases futbolista sitiena bumba trāpīja, Aston Villa aizsargam pa kāju, atsitās pret vārtu stabu un ielidoja vārtos.

Anglijas Premjerlīgas pirmajā kārtā Manchester United ar 1:0 pārspēja Tottenham Hotspur, bet Aston Villa pirms nedēļas izbraukumā ar 1:0 uzvarēja Premjerlīgas debitantus Bournemouth.