Ikaunieks palīdz Metz mazākumā izcīnīt uzvaru Francijas otrās līgas spēlē

Latvijas futbolists Jānis Ikaunieks pirmdien palīdzēja Metz komandai mazākumā tikt pie panākuma Francijas otrās līgas spēlē, pārtraucot trīs neveiksmju sēriju.

Metz šā gada pirmajā spēlē ar 1:0 (0:0) savā laukumā uzvarēja Sochaux futbolistus, kas ļāva latvieša pārstāvētajai komandai pakāpties uz ceturto pozīciju turnīra tabulā.

Ikaunieks laukumā devās sākumsastāvā, taču cīņas 58. minūtē tika nomainīts, kad viņa vietā devās Burkinafaso futbolists Abduls Mustafa Kaborē. Tieši Kaborē spēles 76.minūtē guva vienīgos vārtus.

Metz pirmā puslaika izskaņā nokļuva nepatīkamā situācijā, jo par otro brīdinājumu no laukuma tika noraidīts Hosē Luiss Palomino, taču arī desmit vīru sastāvā laukuma saimnieki cīnījās godam, beigās tiekot pie svarīgas uzvaras.

Turnīra tabulā Metz 20 spēlēs ir izcīnījuši deviņus panākumus, sešas reizes spēlējuši neizšķirti un piecas reizes zaudējuši. Ar 33 punktiem komanda ir ceturtajā pozīcijā, tikai par punktu atpaliekot no trešajā vietā esošās Clermont. Līderi ar 42 punktiem ir Nancy, bet Dijon ir otrie ar 38 punktiem. Pirmais trijnieks sezonas noslēgumā garantēs ceļazīmi uz augstāko divīziju.

Ikaunieka pārstāvētajai komandai šī bija pirmā spēle jaunā galvenā trenera Filipa Hinšbergera vadībā. Bijušais Metz futbolists amatā tika iecelts pirms Ziemassvētkiem, noslēdzot līgumu uz pusotru sezonu.